30 czerwca 2011

Roman Kwiat - Kwiatkowski

Niektórzy pamiętają mojego wujka Romana ze zdjęć z 2008 roku kiedy remontował nadbudówkę swojego jachtu ponieważ ta podczas pierwszego, dwumiesięcznego rejsu po Bałtyku okazała się za niska.
W zeszłym tygodniu odwiedziłam wujka w Ustce. Tym razem wujek był w pełnej gotowości do kolejnego rejsu, a ja podziwiałam nową nadbudówkę.
Dodam tylko, że 6 metrowy jacht "Romuś" wujek zbudował własnoręcznie od A do Z z właściwym sobie artystycznym zacięciem.  :)
W poniedziałek rano gdy tylko zawiał odpowiedni wiaterek wuj Roman wypłynął na wody Bałtyku w poszukiwaniu kolejnej przygody...
Trzymajcie kciuki!!


;)
11 komentarzy:

 1. nie mogę nic innego napisać, świetna osobowość i piękne zdjęcia. winszuje!

  OdpowiedzUsuń
 2. I oto mamy zdjęcia faceta, a raczej dojrzałego mężczyzny :) Wujek - nietuzinkowa postać! I do tego świetnie w Twoim oku wygląda. Powodzenia mu!

  OdpowiedzUsuń
 3. JA CHCĘ ADOPTOWAĆ TAKIEGO WUJKA, MOŻNA?

  OdpowiedzUsuń
 4. będę w Ustce..może niebawem..będę się rozglądać za tą łajbą..Coś niesamowitego..wspaniały żeglarz!!! A.

  OdpowiedzUsuń
 5. napiłbym się z tym Panem herbaty i posłuchał żeglarkskich anegdotek... pozytywny portret. pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny reportaż-portret, fajne kadry, kolory - bardzo mi sie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Skorpionek Ewa Krzysztof7 października 2017 20:30

  W 1997 r w 5 Jubileuszowych Regatach Polonii - Łeba 97 pan Roman brał udział wraz z dużymi jachtami jak Dar Pucka lub zawodowcami jak mała MK Caffe. Chodziło o dobrą zabawę, nie o zwycięstwo. Po 20 latach od tego wydarzenia pozdrawia pana Romana i Romusia załoga Skorpionka, z którą szampańsko bawił się na Balu Pirata w Neptunie wraz z załogą jachtu Los, którego kapitana Krzysztofa Zabłockiego nie ma już wśród żywych bo zabili go piraci. Załoga Skorpionka nieco już podstarzała ale wciąż pamięta tamte chwile niezapomniane i pana wspaniałe gawędy. Ściskamy i życzymy zdrowia i nadal wspaniałego humoru oraz sił do dalszych rejsów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz, przekażę wujkowi! :)
   Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :)
   Justyna

   Usuń