26 sierpnia 2016

Happy 100th Birthday, National Parks!


Z okazji 100 urodzin Parków Narodowych w USA, zebrało mi się na wspominki. Do tej pory udało mi się odwiedzić jedynie osiem z nich (jest ich 59), więc jeszcze długa droga przede mną. Śmiało mogę powiedzieć, że są to jedne z najpiękniejszych miejsc na Świecie, które odwiedziłam. W Parkach znajdziecie nie tylko piękne widoki ale też świetnie zorganizowaną infrastrukturę, bazę noclegową (kempingi!), zawsze służących pomocą pracowników i święty spokój - ten jedynie poza sezonem. ;)
Nie udało mi się jeszcze odwiedzić dwóch najpiękniejszych, czyli Yellowstone i Yosemite, oraz kilku innych z listy, więc plan na najbliższe lata już jest!

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie National Park Service.

Teraz zabieram Was w podróż po: Grand Canyon NP, Death Valley NP, Arches NP, Bryce Canyon NP, Canyonlands NP, Capitol Reef NP, Zion NP oraz Saguaro NP.Obróbka zdjęć: VIVID PRESETS4 komentarze:

 1. Kurcze, szczena opada, uuuuu, dobrze i na zdjęciach zobaczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie, Twoje zdjęcia z USA za każdym razem robią na mnie ogromne wrażenie. Sama odwiedziłam dopiero jeden, Everglades NP na Florydzie i chociaż ogromnie chciałabym tam wrócić kiedyś, to wszystkie wydają się być imponujące :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudownie przyroda to sobie wymyśliła ;)
  pięknie !

  OdpowiedzUsuń